Studio Ligjore dhe jo vetem

Me sherbime per te gjitha fushat

Me shume Info

Sherbimet


Studio jone perbehet nga eksperte te fushes me mbi 25 vite eksperience. Duke qene gjithmone te mire informuar mbi normativat dhe ceshtjet e ndryshme, ne ju ofrojme sherbimet dhe konsulencat me cilesore ne tregun Shqipetar. Studio A&D perbehet nga Avokate, Ekspert Ligjor, Ekspert Elektrik, Ndermjetes dhe Notere.

 


Sherbimet tona ligjore perfshijne ceshtjet civile dhe administrative. Per t’ju ofruar nje sherbim sa me te mire, A&D law bashkepunon me jurista me eksperience ne fushat perkatese.

Nese rregjistroheni ne listen tone te lajmerimeve per tu informuar me normativat me te reja ne Republiken e Shqiperise

 

Avokati dhe Ndermjetesim

Ceshtjet e avokatise qe trajtojme jane Civile dhe Administrative.

Studio jone ofron dhe sherbim ndermjetesimi mbi ceshtje te ndryshme.

 

Ceshtje Civile

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eu dignissim tortor.

Ceshtje Penale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eu dignissim tortor.

Ndermjetesim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eu dignissim tortor.

Investime dhe Konsulta ligjore


Inxhinier dhe Ekspert Elektrik

Fatkeqesite elektrike jane te papritura dhe devastante. Ekspertet tane do ju ndihmojne ne realizimin e nje investigimi profesional dhe ne krijimin e aktit. Me nje eksperience prej 7 vitesh ne treg, dhe me nje sukses te padiskutueshem.

Real Estate Investment & Consulting

Shqiperia po behet vendi ideal ne Ballkan per te investuar. Kjo gje sjell nje rritje te shpejte te vleres se pronave te patundshme e cila e ben tregun shume vulnerabel. Ekspertet tane do ju japin keshillat e duhura.

Konsultime Ligjore per Bizneset

Deshironi te hapni nje biznes por nuk keni informacion mbi legjislaturen shqipetare? Ne ju ndihmojme ne cdo hap qe te jeni te mbrojtur ligjerisht. Ekspertet tane ligjore do ju japin keshillat e duhura.

Konsulenza Juridike dhe Investimi


Pse NE?

Mbi 25 vite eksperience Juridike

Ekspertet tane kane mbi 25 vite eksperience juridike, si ne gjykate ashtu dhe si Avokate.

Mbi 25 vite eksperience Ekonomike

Mbi 5 vite eksperience ne Real Estate

 

I busted a mirror and got seven years bad luck, but my lawyer thinks he can get me five.

– Steven Wright

Adresa dhe Oraret

 

Adresa

A&D Law Firm

Rruga Muhamet Gjollesha, Kryqezimi 21 Dhjetori

Contact

Tel:

info@adlaw.com

 

Hours

E Hene – Premte: 09-18:00

Shtune-Djele: Off

Studio Ligjore Tirane, Ceshtje Ligjore, Avokat, Avokati

Social